Galatasaray – Başakşehir İddaa Maç Tahmini

Galatasaray - BaşakşehirSpor Toto Süper Lig
Türkiye Süper Lig
Tarih: 06.03.2016 Pazar, Saat: 16 : 00
Stad: Telekom Arena

Maç Sonucu Oranları
Galatasaray : 1.80 – Betboo (1.50 – iddaa)
Beraberlik : -3.55 Betboo (3.50- iddaa)
Başakşehir : -4.70 Betboo ( 4.00- iddaa)

Galatasaray – Başakşehir İddaa Tahmini
Tahmin : Başakşehir +2 Fark Yemez
Oran: 1.45 (Betboo)
Güven: 9/10

Galatasaray – Başakşehir İddaa Tahmini Analizi

Öncelikle kötü günler geçiren Galatasaray’dan başlamak gerekiyor. Son iki galibiyetin den birini Akhisar deplasmanın da almışlardı. Ondan sonra da olaylı Trabzonspor mücadelesin de aldılar. Daha sonrasın da ise Lazio’ya elendiler. Gaziantep deplasmanından da mağlubiyet ile ayrıldılar. Son günler de oyuncular arasın da ciddi bir kriz var.

Bu kriz de Mustafa Denizli görevinden ayrıldı. Bu haberden sonrada Avrupa’dan men cezası geldi. Elde kalan tek kupa Ziraat Türkiye Kupası. Gelen Avrupa’dan men cezasına karşı bu kupayı almak zorundalar. Takımın başına Fatik Atik geçti.Yardımcı antrenör görevindeydi. İlk mücadelesin de daha diri bir takım vardı. Top ile daha fazla oynamaya çalışan bir konumdaydılar.

İlk mücadele 2-1 Galatasaray lehine bitmişti. Mücadele de iki tarafta iyi oynamamıştı fakat 8 dakika da atılan 3 gol sonucu belirlemişti. O mücadele den bu yana Galatasaray daha da kan kaybetti. Oyun anlamın da hiçbir şey üretemiyorlar. Oyuncular sahada da çok ruhsuz durumdalar. Bu müsabaka da taraftarlar fazla ilgi göstermeyecektir. Şuan da kriz ortamında bir Galatasaray var.Kupada Akhisar’ı elediler ve yarı finale geçtiler.

İstanbul ise 4.sırada ve 1 puan fark var. Onlar da Avrupa’ya gitmek istiyor. İyi de bir performansları var. Kupa’dan elendiler. Rize karşısında da iki mücadeleden de yenilgil ayrıldılar. Rize çok akıllı top oynadı. İbb’de karşılık veremedi buna. Ligte kaybetmeyen bir yapıdalar. Gol yememek üzerine oynuyorlar. Fazla açık vermiyorlar. Son Kayseri maçın da akıllı bir oyun ve 1-0’lık galibiyet ile ayrıldılar. Golü Bekir atmıştı duran topta. İleri de Mehmet Batdal yer alıyor.

İki takımın son mücadelesinden Galatasaray 2-0 ile galip ayrılmıştı. Bu sahadaki son mücadele ise 2-2 sonuçlanmıştı. O günden bu güne çok şey değişti. Galatasaray oyuncuları için bitse de gitsek sene havasındalar. En yakın rakipleri Avrupa için ama oynanan oyun mutlu etmiyor kimseyi. Ben İbb tarafındayım.

 

Leave a Reply